• In English
 • 21 квітня 2018 року Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак та Міністр освіти і науки Лілія Гриневич візьмуть учать у Всеукраїнській безстроковій акції «Посади дерево миру»

  21
  квітня

  11:00

  12:00

  субота

  21 квітня 2018 року, в День довкілля стартує весняна Всеукраїнська безстрокова екологічна акція «Посади дерево миру».

  У рамках акції у Київському міському саду, який є однією з найстаріших пам’яток садово-паркового мистецтва столиці, буде висаджено Алею Миру.

  Мета акції – привернення уваги українців до екологічних проблем, формування дбайливого ставлення до навколишнього природного середовища, роз’яснення важливості збереження природної спадщини, підвищення рівня екологічної свідомості та еко-патріотизму, прагнення берегти природу рідної землі та країну.

  У висадці Алеї візьмуть участь: 

  • Остап Семерак - Міністр екології та природних ресурсів України,
  • Лілія Гриневич – Міністр освіти і науки України
  • Владика Йосиф Мілян - єпископ-помічник Київської Архиєпархії Української Греко-Католицької Церкви
  • Представник Української православної церкви Київського патріархату
  • Шейх Рустам Гафурі - заступник Верховного Муфтія України
  • Народні депутатів України, віряни, кияни.

  Висадка Алеї Миру - це унікальна можливість для кожного українця долучитися до озеленення в різних куточках нашої країни та порятунку природи.

  Акція проходитиме по всій Україні.

  Запрошуємо всіх українців підтримати ініціативу Мінприроди і долучившись до безстрокової екологічної акції висадити своє дерево на Алеї миру! 

  Початок - 11.00

  Місце проведення: м. Київ, Київський міський сад (вхід зі сторони вулиці Грушевського/ верхня частина або стадіону «Динамо» / нижня частина парку).

  Довідкова інформація за телефоном: (044) 206-31-01, (097)54-54- 514.

  Цьогорічна стартує у Всеукраїнський День довкілля України, який в державі відзначається відповідно до Указу Президента України «Про День довкілля» щороку у третю суботу квітня. Цього дня по всій країні розпочинаються заходи, спрямовані на поліпшення стану довкілля, очищення водних джерел, озеленення, збереження природно-заповідних об’єктів та поширення екологічних знань.

  Довідково: 

  Нагадаємо, що екологічна акція «Посади дерево миру» стартувала в Україні 5 листопада 2016 року за ініціативи Української греко-католицької церкви та була підтримана Мінприроди.

  Акція розпочалася в Міжнародний день попередження експлуатації навколишнього середовища під час війни і військових конфліктів з метою привернення уваги суспільства до катастрофічних соціально-екологічних наслідків війни на Сході країни та до непоправної шкоди, завданої природним ресурсам України.

  У понад більше 100 міст і сіл по всій території України були висаджені фруктові, хвойні та декоративні Алеї Миру. Минулого року до акції приєдналися національні природні парки та заповідники, місцеві органи влади, представники Української православної церкви Київського патріархату та Духовне управління мусульман України. 

  У рамках акції Алеї миру були висаджені у прифронтовій зоні в Бахмуті та Авдіївці.