• In English
 • 18 квітня відбудеться круглий щодо професійних стандартів у сфері публічної служби

  18
  квітня

  11:00

  13:00

  середа
  м. Київ, вул. Прорізна, 1

  18 квітня 2018 року відбудеться засідання круглого столу на тему «Підходи до розроблення професійних стандартів у сфері публічної служби»

  Мета: обговорення підходів до розроблення професійних стандартів у сфері публічної служби з урахуванням специфіки служби в органах місцевого самоврядування.

  Початок заходу: 11:00

   Місце проведення: приміщення Національного агентства України з питань державної служби, м. Київ, вул. Прорізна, 15, актова зала, 6-й поверх.

  До участі у засіданні круглого столу запрошені: представники державних органів – Адміністрації Президента України, Секретаріату Кабінету Міністрів України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства соціальної політики України; партнери заходу – Професійна спілка працівників державних установ України, Конфедерація роботодавців України; експерти Офісу Ради Європи в Україні, Програми «U-LEAD з Європою», Програми «DOBRE», проекту «EU4PAR»; вітчизняні експерти Асоціації «Професійний уряд», Офісу реформ Секретаріату Кабінету Міністрів України, Реанімаційного Пакета Реформ; представники провідних навчальних закладів України.

  Захід організовано НАДС та Київською школою економіки у партнерстві з Інститутом професійних кваліфікацій за підтримки Програми MATRA Посольства Королівства Нідерландів.