• In English
 • 21 червня - презентація Національної транспортної стратегії України до 2030 року «Drive Ukraine»
  Міністерство інфраструктури України, опубліковано 19 червня 2018

  21
  червня

  19:00

  20:00

  четвер
  вул. Набережно-Хрещатицька, 1, м. Київ

  21 червня Міністерство інфраструктури України спільно з проектом «Підтримка імплементації Угоди про асоціацію та Національної стратегії у секторі транспорту України", що фінансується ЄС, презентує Національну транспортну стратегію України до 2030 року – "Drive Ukraine".

  У заході візьмуть участь Віце-прем'єр-міністр України Володимир Кістіон, Міністр інфраструктури України Володимир Омелян, Голова Представництва ЄС в Україні Хюг Мінгареллі, урядовці, народні депутати України.

  Запрошуємо представників засобів масової інформації.

  Робочі мови - англійська та українська. Надаватиметься синхронний переклад.

  Час проведення: 21 червня 2018 р., 19:00-20:00. Початок реєстрації: о 18:30.

  Місце проведення: Fairmont Grand Hotel, зал Бальний , вул. Набережно-Хрещатицька, 1, м. Київ.

  Акредитація ЗМІ до 16:00 21 червня через сайт http://mtu.gov.ua/news/29911.html.

  Довідково

  Національна транспортна стратегія реалізує пріоритети Угоди про асоціацію з Україною для забезпечення сталого розвитку, що включає всі види транспорту та мультимодальні перевезення, зосереджується на ефективності, засобах захисту та забезпечення безпеки та інтеграції транспортної політики в інші національні стратегії. Заходи для реструктуризації та модернізації транспортної галузі ґрунтуються на принципах ринкової економіки та впровадженні директив, діючих стандартів та політик ЄС.

  Проект технічної допомоги AASISTS ("Підтримка імплементації Угоди про асоціацію та Національної стратегії у секторі транспорту України"), який фінансується ЄС,  спрямований на підтримку Міністерства інфраструктури та відповідних транспортних агенцій, а також зацікавлених сторін, в досягненні: конкурентоспроможної та ефективної транспортної системи, забезпеченні інноваційного розвитку транспортної галузі, та світових інвестиційних проектів, наявності безпечного, екологічно чистого та енергоефективного транспорту. Проект реалізується консорціумом під керівництвом компанії Egis International у співпраці з Expertise France.