• In English
 • 20-21 червня у Вінниці відбудеться Національний семінар щодо інформування та консультування молоді
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 18 червня 2018

  20
  червня

  09:00

  середа
  21
  червня

  18:00

  четвер
  м. Вінниця

  20-21 червня 2018 року у Вінниці на базі обласного молодіжного центру «Квадрат» відбудеться Національний семінар щодо інформування та консультування молоді, організаторами якого є Європейська агенція з питань інформування та консультування молоді ERYICA спільно з Міністерством молоді та спорту України та Вінницькою обласною держадміністрацією.

  Участь в роботі семінару візьме заступник Міністра молоді та спорту Олександр Ярема.

  Захід об'єднає досвідчених експертів з питань інформування молоді й тренерів мережі ERYICA, а також українських учасників – представників центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, відповідальних за роботу з молоддю, громадських об’єднань, молодіжних центрів, молодіжних працівників.

  Під час семінару буде напрацьовано стратегію розвитку якісної молодіжної інформаційної політики в Україні з метою задоволення інформаційних потреб молоді та застосування принципів Європейської молодіжної інформаційної хартії.

  Додатково інформуємо, що витрати на проїзд, проживання та харчування учасників покриваються за рахунок організаторів заходу.

  Довідково

  Європейська агенція інформаційної та консультативної підтримки молоді ERYICA є незалежною європейською організацією, що складається з національних та регіональних інформаційних координаційних органів та мереж з питань молоді.

  Агенція працює для активізації європейського та міжнародного співробітництва в галузі молодіжної інформаційної роботи та послуг. Вона розробляє, підтримує та просуває якісну молодіжну інформаційну політику на всіх рівнях. ERYICA прагне захистити право молодих людей на повну та достовірну інформацію, яка допомагає їм у виборі, з яким вони стикаються у своєму житті, а також сприяє їх автономії, здатності критично мислити та брати активну участь у житті суспільства.