• In English
 • 20 жовтня відбудеться прес-конференція “Програма медичних гарантій-2022. Плюс 34 млрд - що це дасть пацієнту?”
  опубліковано 18 жовтня 2021

  20
  жовтня

  10:00

  11:00

  середа

  20 жовтня 2021року о 10.00 відбудеться прес-конференція “Програма медичних гарантій-2022. Плюс 34 млрд - що це дасть пацієнту?” за участі керівництва Національної служби здоров’я України.

  Учасники прес-конференції:

  - Дмитро Самофалов - т.в.о. голови НСЗУ;

  - Тетяна Бойко - заступник голови НСЗУ;

  - Анна Фенчак - заступник голови НСЗУ.

  Місце проведення прес-конференції: м. Київ, вул. Антоновича, 52, Конференц-центр «ДЕПО», зал «Індиго».

  Довідково

  Національна служба здоров’я розпочала розробку Програми медичних гарантій на 2022 рік. Вона створює доступ до безоплатної медичної допомоги для пацієнтів, яку держава оплачує з коштів державного бюджету. Щороку обсяг фінансування Програми гарантій зростає. І це означає більше безоплатних медичних послуг для пацієнтів. 

  У 2020 році бюджет Програми медичних гарантій становив 72 мільярди та через неочікувану пандемію обсяг фінансування ПМГ було збільшено до 89 мільярдів. У 2021 році бюджет Програми медгараній становить 123,5 млрд грн.

  У 2022 році планується збільшення бюджету на 34 мільярди - до 157,5 мільярда гривень. 

  Також Національна служба здоров’я посилить моніторинг медичних закладів, щоб контролювати виконання надавачами медичних послуг умов договорів про медичне обслуговування населення. Адже це впливає на обсяг та якість медичної допомоги та позначається на здоров'ї кожного пацієнта.

  Що нового у Програмі медичних гарантій-2022? На які медичні послуги НСЗУ підвищить тарифи для оплати лікарням за надану медичну допомогу пацієнтам? Чи впливає збільшення бюджету Програми медгарантій на якість лікування пацієнтів? Хто впливає на якість надання медичної допомоги? Від чого залежать зарплати лікарів? Які заходи буде застосовано до закладів, які порушуватимуть умови договору з НСЗУ? Про це та інше йтиметься на прес-конференції.