• In English
 • 19 жовтня відбудеться візит Міністра оборони Сполучених Штатів Америки Ллойда Остіна в Україну
  опубліковано 18 жовтня 2021

  19
  жовтня

  12:45

  13:45

  вівторок

  19 жовтня 2021 року відбудеться візит Міністра оборони Сполучених Штатів Америки Ллойда Остіна в Україну. Це стане черговим підтвердженням непорушного стратегічного партнерства між нашими державами та підтримки з боку США суверенітету і територіальної цілісності України.


  У Міністерстві оборони пройде зустріч Міністра оборони України Андрія Тарана та Міністра оборони США Ллойда Остіна. Обговорюватимуться порядок практичної реалізації досягнутих домовленостей та перспективи двосторонньої співпраці, прогрес імплементації оборонної реформи в нашій державі, покликаної на реалізацію євроатлантичних прагнень України, та питання безпеки в Чорноморському регіоні.

  Високоповажні американські гості також візьмуть участь в щоденному ранковому церемоніалі вшанування захисників України, які загинули за свободу, незалежність і територіальну цілісність нашої держави та під час проведення міжнародних операцій з підтримання миру і безпеки.

  По завершенню зустрічі, орієнтовно о 12:45, планується проведення спільного брифінгу.

  Пряма трансляція брифінгу буде доступна за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=uRDQFMAQHSg

  Візит пана Ллойда Остіна в Україну є продовження діалогу, розпочатого під час візиту Президента України Володимира Зеленського до США у серпні цього року.