• In English
 • 20 листопада відбудеться творчий вечір «Сто років української журналістики - сто років «Укрінформу»

  20
  листопада

  18:00

  20:00

  вiвторок
  вул. Хрещатик, 36, м. Київ

  20 листопада 2018 року о 18:00 відбудеться творчий вечір «Сто років української журналістики - сто років Укрінформу».

  Організатори: Міністерство інформаційної політики України; УНІА «Укрінформ».

  Адреса: вул. Хрещатик, 36,  колонна зала Київської міської державної адміністрації.

  Акредитація ЗМІ проводиться до 13:00 20 листопада за електронною адресою: anna@ukrinform.com.

  До участі запрошені: вище керівництво держави, урядовці, народні депутати України, представники дипломатичних місій в Україні, міжнародні та українські ЗМІ, представники міжнародних фондів, українських та зарубіжних компаній.

  Коротко. На вас чекає театралізоване мультимедійне дійство. Ми екстраполюємо 100-річну історію агентства на загальну історію українських медіа, аби зрозуміти, які моменти в ній були кульмінаційними та поворотними.  Покажемо, як народжувалося агентство за Дмитра Донцова, як обстоював українські інтереси в інформаційному просторі Володимир Нарбут, що робили в агентстві Ілля Ільф та Павло Тичина, чому трьох директорів агентства було репресовано. Це буде «Укрінформ», якого ви зовсім не знаєте, та інші медіа, які ви побачите по-новому. Це будуть відкриття нових імен - тих, хто кидав виклик системі і йшов проти течії.

  На вечорі буде показано унікальну виставку малюнків «Мистецтво з-за ґрат»: роботи  нашого колеги Романа Сущенка, журналіста «Укрінформу», незаконно затриманого та засудженого за надуманим обвинуваченням до 12 років у Росії. 20 малюнків Романа написані за допомогою кулькової ручки, чаю, лушпиння цибулі, соку буряка та кетчупу, оскільки пензлі не входять до належного ув`язненим майна.