• In English
 • 20 грудня - засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

  20
  грудня

  12:00

  18:00

  п’ятниця

  Дата проведення: 20 грудня 2019 року.

  Місце проведення: НАДС, 3-й поверх, кабінет № 327, Центр оцінювання кандидатів на зайняття посад державної служби, 2-й поверх (м. Київ, вул. Прорізна, 15).

  Початок засідання: 12:00.

  ПОРЯДОК ДЕННИЙ

  засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

   1. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади заступника Голови Державної архівної служби та визначення її результатів.

  2. Визначення кандидатур на зайняття посади для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  3. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади заступника Голови Державної міграційної служби та визначення її результатів.

  4. Визначення кандидатур на зайняття посади заступника Голови Державної міграційної служби, які набрали найбільшу кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  5. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади заступника Голови Державного агентства резерву та визначення її результатів.

  6. Визначення кандидатур на зайняття посади заступника Голови Державного агентства резерву, які набрали найбільшу кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  7. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади заступника Голови Державного агентства резерву та визначення її результатів.

  8. Визначення кандидатур на зайняття посади заступника Голови Державного агентства резерву, які набрали найбільшу кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  9. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади першого заступника Голови Державної служби експертного контролю та визначення її результатів.

  10 Визначення кандидатур на зайняття посади першого заступника Голови Державної служби експертного контролю, які набрали найбільшу кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.