• In English
 • 19 грудня - засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

  19
  грудня

  11:00

  12:00

  четвер

  19 грудня - засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

  Початок заходу: 11:00

  Місце проведення: НАДС, вул. Прорізна, 15

   


  ПОРЯДОК ДЕННИЙ

  засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

   


  1. Затвердження ситуаційного завдання (письмово) для кандидатів на посаду державного секретаря Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

  2. Затвердження списку кандидатів на зайняття посади державного секретаря Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, які допущені до етапу розв’язання ситуаційного завдання.

  3. Оголошення письмового ситуаційного завдання кандидатам на зайняття посади державного секретаря Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

  4. Розв’язання письмово ситуаційного завдання кандидатами на зайняття посад державного секретаря Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

  5. Перевірка розв’язання письмово ситуаційного завдання кандидатами на зайняття посади державного секретаря Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

  6. Оголошення результатів виконання письмово ситуаційного завдання кандидатами на зайняття посад державного секретаря Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

  7. Затвердження списку кандидатів на зайняття посади державного секретаря Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, які допущені до етапу розв’язання усного ситуаційного завдання.

  8. Оголошення усного ситуаційного завдання кандидатам на зайняття посади державного секретаря Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

  9. Розв’язання усно ситуаційного завдання кандидатами на зайняття посади державного секретаря Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

  10 Перевірка розв’язання усно ситуаційного завдання кандидатами на зайняття посади державного секретаря Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

  11. Оголошення результатів виконання усно ситуаційного завдання кандидатами на зайняття посади державного секретаря Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

  12. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади державного секретаря Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

  13. Визначення кандидатур на зайняття посади державного секретаря Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, які набрали найбільшу кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.