• In English
 • 2 жовтня – форум для бухгалтерів та керівників бюджетних установ «Автоматизація бюджетного обліку та звітування в Україні: запити та реалії»

  02
  жовтня

  09:00

  17:00

  вiвторок
  м. Київ, вулиця Велика Васильківська, 55

  Державне агентство з питань електронного урядування України запрошує до участі у форумі для бухгалтерів та керівників бюджетних установ «Автоматизація бюджетного обліку та звітування в Україні: запити та реалії».  

  На заході будуть розглянуті питання ведення бухгалтерського обліку бюджетних установ, фінансованих із державного та місцевих бюджетів.

  До програми форуму включені питання щодо впровадження ІТ-технологій у сфері бюджетного бухгалтерського обліку та електронного звітування згідно нових положень (стандартів) бухгалтерського обліку та фінансової звітності у державному секторі, новацій з питань електронного середовища баз даних під час моніторингу публічних закупівель та інші питання відображення законодавчих змін обліку та звітності бюджетних установ.

  Запрошено близько 300 учасників: головні бухгалтери, керівники бюджетних установ, керівники планово-фінансових відділів установ, фінансованих із державного та місцевих бюджетів.

  Захід відбудеться: 2 жовтня о 10:00 (реєстрація учасників з 9:00 до 10:00)

  Адреса: конференц-зала Національного спортивного комплексу «Олімпійський» (м. Київ, вулиця Велика Васильківська, 55)

  Реєстрація до 1 жовтня 2018 року за посиланням https://goo.gl/forms/8lgxgmaoAD42IbRj1.