• In English
 • 2 липня - прес-брифінг за участі Віце-премʼєр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України, заступника Міністра закордонних справ з питань європейської інтеграції та Державного секретаря Міністерства інформаційної політики
  опубліковано 29 червня 2018

  02
  липня

  11:00

  14:00

  понеділок
  м. Київ, вул. Грушевського 21/1

  У понеділок, 2 липня, відбудеться прес-брифінг за участі Віце-премʼєр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванни Климпуш-Цинцадзе, заступника Міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції Олени Зеркаль та Державного секретаря Міністерства інформаційної політики України Артема Біденка.

  11.00 - 12.00 - Актуальна інформаційна політика України: новостворений бренд країни.  

   Артем Біденко, Державний секретар Міністерства інформаційної політики України 


  12.00 – 13.00 - Зовнішньополітичні аспекти європейської інтеграції: позови України проти РФ до Міжнародного суду ООН, річниця безвізового режиму.

  Олена Зеркаль, заступник Міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції 


  13.00 – 14.00 - Актуальні виклики імплементації Угоди про асоціацію. Перебіг виконання плану заходів та законодавчої євроінтеграційної дорожньої карти на 2018 рік. Підсумки конференції з реформ в Копенгагені та очікування від липневих самітів.

  Іванна Климпуш-Цинцадзе, Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України 


  Місце проведення: «Кришталева» зала готелю «Київ» (м. Київ, вул. Грушевського 21/1).

  Акредитація представників ЗМІ триває до 18:00 30 червня за формою: http://bit.ly/2IqAIXf або e-mail: nrudenko@internews.ua.

  Вхід акредитованих представників ЗМІ здійснюється за редакційними посвідченнями.