• In English
 • 19 квітня – ДСЯО презентує результати дослідження щодо організації освітнього процесу під час війни
  Державна служба якості освіти України, опубліковано 14 квітня 2023

  19
  квітня

  11:00

  12:00

  середа

  19 квітня 2023 року Державна служба якості освіти презентує результати дослідження щодо організації освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти в умовах війни, а також проведе обговорення «Як забезпечити якість освітнього процесу?».

  Участь у заході візьмуть: 

  • Міністр освіти і науки України Оксен Лісовий;
  • Голова Державної служби якості освіти України Руслан Гурак;
  • директор Українського центру оцінювання якості освіти Тетяна Вакуленко;
  • заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій Сергій Колебошин.

  Онлайн-трансляція — на ютуб-каналі Державної служби якості освіти.

  Форма акредитації для ЗМІ.

  Довідково

  Модеруватиме захід керівник сектору освіти проекту «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe), міністр освіти і науки України (2019-2020) Анна Новосад.

  За результатами дослідження з’ясовано, як працюють заклади освіти в умовах воєнного стану та як війна вплинула на доступ дітей до освітнього процесу. Автори дослідження також визначили професійні та організаційні виклики, потреби, з якими зіткнулися заклади освіти і педагогічні працівники в умовах війни, зібрали інформацію про рівень технічного забезпечення учасників освітнього процесу у сільській та міській місцевості, дослідили, які, на думку педагогів, результати навчання учнів.

  Дослідження проведено у грудні 2022 – січні 2023 років Державною службою якості освіти України за підтримки ініціативи «Збереження доступу до шкільної освіти», що впроваджується проектом «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe). «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe) є проектом міжнародної технічної допомоги, що реалізується кампанією «Alinea International» та фінансується урядом Канади. Дослідження охопило 150 шкіл з усіх областей України. В онлайн-анкетуванні взяли участь директори шкіл, вчителі, учні та батьки.