• In English
 • 19 червня у Держкомтелерадіо відбудеться засідання Комітету з премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності

  19
  червня

  15:00

  18:00

  середа
  Держкомтелерадіо, вул. Хрещатик, 26, м. Київ

  У Держкомтелерадіо відбудеться засідання Комітету з премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності, на якому будуть визначені лауреати 2019 року.

  Дата та час: 19 червня 2019 р. о 15:00

  Місце проведення: Держкомтелерадіо (вул. Хрещатик, 26, 2-й поверх, Національний прес-центр телебачення і радіомовлення України).

  Акредитація представників ЗМІ за тел. 278-64-52, або e/mail: pr@tvradio.gov.ua

  Довідково

  Премія  присуджується щорічно до дня народження Івана Франка - 27 серпня - в 4-х номінаціях у розмірі десяти тисяч гривень кожна:

  1) за кращу публікацію у друкованих засобах масової інформації;

  2) за кращий твір у телевізійній сфері;

  3) за кращий твір у радіомовній сфері;

  4) за кращу наукову роботу в інформаційній сфері.

  Премією відзначаються автори нових оригінальних творів, що сприяють утвердженню історичної пам'яті народу, його національної свідомості та самобутності, спрямовані на державотворення і демократизацію українського суспільства.

  Цього року на здобуття премії надійшло 23 твори. У номінації «За кращу публікацію у друкованих ЗМІ» змагатимуться шість публіцистичних творів, опублікованих у газетах «Молодь України», «Українська літературна газета»,«Замкова гора» (м. Біла Церква), «Часопис Донеччина» (м. Краматорськ), журналі «Країна».

  13 робіт науковців з Києва, Львова, Запоріжжя надійшло на здобуття премії у номінації «За кращу наукову роботу в інформаційній сфері».

  Дві журналістські програми телеканалу Дніпровської міської ради «Дніпро TV» змагатимуться за премію у номінації «За кращий твір у телевізійній сфері». Ще дві радіопрограми, що вийшли в  ефірі UA: Радіо Культура та радіо «Ритм» (м. Рівне) -  у номінації « За кращий твір у радіомовній сфері».