• In English
 • 19 березня – засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

  19
  березня

  10:00

  11:00

  вiвторок

  19 березня 2019 року відбудеться  засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби.

  Початок засідання: 10:00.

  Місце проведення: Національне агентство України з питань державної служби, IІІ поверх, кабінет № 327, м. Київ, вул. Прорізна, 15

   

  ПОРЯДОК ДЕННИЙ

  засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

   

  1.Про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади заступника Державного секретаря Кабінету Міністрів України.

  2.Про затвердження рішення комітету з відбору кандидатів на зайняття вакантних посад державної служби категорії «А» від 06 березня 2019 року № 5.

  3.Про затвердження списку кандидатів, яких допущено до проходження тестування на зайняття вакантної посади заступника Державного секретаря Кабінету Міністрів України відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 06 лютого 2019 року № 44-р «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади заступника Державного секретаря Кабінету Міністрів України».

  4.Про затвердження пропозицій комітету з відбору кандидатів на зайняття вакантних посад державної служби категорії «А» щодо часу проведення окремих етапів конкурсу, часу вирішення ситуаційних завдань.

  5.Про проведення тестування на наявність аналітичних здібностей та здібностей щодо здатності працювати з інформацією, тестування на знання законодавства та визначення їх результатів для кандидатів на зайняття вакантної посади заступника Державного секретаря Кабінету Міністрів України.

  6.Заповнення мотиваційної анкети кандидатами на зайняття вакантної посади заступника Державного секретаря Кабінету Міністрів України.

  7.Про затвердження Комісією з питань вищого корпусу державної служби ситуаційних завдань для кандидатів на зайняття вакантної посади заступника Державного секретаря Кабінету Міністрів України.

  8. Розв'язання ситуаційних завдань та визначення їх результатів для кандидатів на зайняття вакантної посади заступника Державного секретаря Кабінету Міністрів України.

  9. Проведення співбесіди та визначення її результатів для кандидатів на зайняття вакантної посади заступника Державного секретаря Кабінету Міністрів України.

   10.Рейтинговий список кандидатів на зайняття вакантної посади заступника Державного секретаря Кабінету Міністрів України.

   11.Про визначення переможця конкурсу та другого кандидата за результатами конкурсу на зайняття вакантної посади заступника Державного секретаря Кабінету Міністрів України.

  12.Різне.