• In English
 • 19 березня відбудеться круглий стіл «Майбутнє ринку праці в Україні»
  опубліковано 16 березня 2018

  19
  березня

  11:00

  13:30

  понедiлок
  вул. Володимирська,55, м. Київ

  19 березня Міністерство соціальної політики України та Конфедерація роботодавців України запрошують представників засобів масової інформації на обговорення важливої теми трудової еміграції у форматі круглого столу - “Майбутнє ринку праці в Україні”. Публічний пошук шляхів подолання кризового явища у трудовій сфері країни проходитиме за підтримки Інституту професійних кваліфікацій.

  До участі в круглому столі запрошені представники Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Адміністрації Президента України, Ради національної безпеки і оборони України, міністерств, академічних і наукових кіл, соціальних партнерів, аналітичних центрів, міжнародних і громадських організацій.

  Захід відбудеться 19 березня, з 11:00 до 13:30, у приміщенні Великої конференц-зали Національної академії наук України, за адресою: м.Київ, вул. Володимирська,55.

  Акредитація здійснюється (до 9:00 19 березня) за номером телефону: (044)-270-60-07 та електронною адресою: info@employers.org.ua (Оксана Медведська, директор організаційного департаменту Конфедерації роботодавців України).