• In English
 • 19 березня Остап Семерак візьме участь у презентації попереднього техніко-економічного обґрунтування щодо встановлення парку наземних сонячних панелей у Чорнобильській зоні відчуження
  опубліковано 16 березня 2018

  19
  березня

  11:00

  13:00

  понеділок
  бульв. Тараса Шевченка, 5/7, м. Київ

  19 березня 2018 року об 11:00 Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак візьме участь у офіційній презентації попереднього техніко-економічного обґрунтування компанії Tractebel Engineering SA щодо встановлення парку наземних сонячних панелей потужністю 1,2 ГВт у Чорнобильській зоні відчуження.

  Під час брифінгу буде озвучено результати розрахунків запланованого фінансування техніко-економічного обґрунтування для будівництва сонячного парку у зоні відчуження, які були зроблені компанією Tractebel Engineering, світовим лідером у галузі відновлювальної енергетики, за кошти французького Уряду.

  Мета дослідження - оцінка техніко-економічної доцільності спорудження потужної сонячної електростанції (СЕС) у зоні відчуження та аналіз особливостей зведення такого об’єкта на території, яка зазнала радіоактивного забруднення порівняно зі стандартною сонячною електростанцією.

  У дослідженні враховано особливості території, рівень радіоактивного забруднення території, на якій заплановано розміщення об’єктів сонячної енергетики, правила радіаційної безпеки під час проведення робіт, а також ряд інших важливих показників

  У заході візьмуть участь:

  Остап Семерак - Міністр екології та природних ресурсів України;

  Ізабель Дюмон - Надзвичайний та Повноважний Посол Франції в Україні;

  Віталій Петрук - Гoлова Державного агентства України з управління зоною відчуження.

  У рамках заходу заплановано брифінг спікерів.

  Акредитації ЗМІ до 16.00 18 березня 2018 року за телефонами: (044) 594-82-47, (095) 872-74-37 (Олена) або (097) 54 54 514 (Оксана). Також можна надіслати повідомлення з підтвердженням присутності на заході на електронну адресу pressdazv@gmail.com.

  Початок заходу: 11:00

  Місце проведення: готель Прем’єр Палац, бульв. Тараса Шевченка, 5/7, м. Київ.