• In English
 • 17 квітня - засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

  17
  квітня

  10:00

  14:00

  вівторок
  м. Київ, вул. Прорізна, 15

  Дата проведення: 17 квітня 2018 року

  Місце проведення: 

  Національне агентство України з питань державної служби, IІІ поверх, кабінет № 327

  м. Київ, вул. Прорізна, 15

  Початок засідання:10 год. 00 хвилин.

   

  ПОРЯДОК ДЕННИЙ

  засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

   

  1. Про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади Секретаря Рахункової палати – керівника апарату.

  2. Про затвердження пропозицій комітету з питань відбору кандидатів на зайняття вакантних посад державної служби категорії «А» щодо часу проведення окремих етапів конкурсів, часу вирішення ситуаційних завдань.

  3. Про затвердження списку кандидатів, яких допущено до проходження тестування на зайняття Секретаря Рахункової палати – керівника апарату відповідно до наказу Рахункової палати від 21 березня 2018 року № 73-к «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади Секретаря Рахункової палати – керівника апарату».

  4. Про затвердження рішення комітету з питань відбору кандидатів на зайняття вакантних посад державної служби категорії «А» від 11 квітня 2018 року № 5.

  5. Про проведення тестування та визначення його результатів для кандидатів на зайняття вакантної посади Секретаря Рахункової палати – керівника апарату.

  6. Про обрання головуючого на засіданні Комісії з питань вищого корпусу державної служби на термін з 14 квітня 2018 року по 13 липня 2018 року.

  7. Про затвердження Комісією з питань вищого корпусу державної служби ситуаційних завдань для кандидатів на зайняття вакантної посади Секретаря Рахункової палати – керівника апарату.

  8. Розв'язання ситуаційних завдань та визначення їх результатів для кандидатів на зайняття вакантної посади Секретаря Рахункової палати – керівника апарату.

  9. Про розгляд матеріалів дисциплінарної справи Голови Укрдержархіву
  Баранової Т.І.

  10. Проведення співбесіди та визначення її результатів для кандидатів на зайняття вакантної посади Секретаря Рахункової палати – керівника апарату.

  11. Рейтинговий список кандидатів на зайняття вакантної посади Секретаря Рахункової палати – керівника апарату.

  12. Про визначення переможця конкурсу та другого кандидата за результатами конкурсу на зайняття вакантної посади Секретаря Рахункової палати – керівника апарату.

  13. Різне.