• In English
 • 16 квітня Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак зустрінеться із студентами-учасниками першого конкурсу «Екологічна дипломатія»
  опубліковано 13 квітня 2018

  16
  квітня

  11:00

  12:00

  понедiлок
  вул. Мельникова, 36/1

  16 квітня 2018 року, в рамках тижня Довкілля в Україні, Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак зустрінеться із студентами-учасниками першого конкурсу «Екологічна дипломатія».

  Мета конкурсу – підвищення рівня екологічної свідомості серед українських студентів та залучення їх до вирішення природоохоронних проблем в країні.

  В рамах конкурсу, який проходить на базі Інституту міжнародних відносин Київського університету імені Тараса Шевченка, буде заслухано промови майбутніх дипломатів на екологічну тематику та визначено переможця.

  Промови переможців будуть використані у виступі Міністра екології та природних ресурсів України на Конференції Сторін Рамкової Конвенції ООН про зміну клімату щодо виконання Україною зобов’язань за Паризькою угодою.

  Також переможець отримає в подарунок можливість взяти участь разом з Міністром екології та природних ресурсів України Остапом Семераком 24 квітня 2018 року у роботі Асамблеї Partnership for Marketing Readiness, яка вперше проводиться в Україні і виступити під час засідань Асамблеї.

  Конкурсант, який отримає друге місце, матиме можливість пройти стажування в Команді підтримки реформ Міністерства екології та природних ресурсів України. Третє місце – стажування в Департаменті змін клімату Міністерства екології та природних ресурсів України.

  Дата проведення: 16 квітня 2018 року.

  Початок заходу: 11.00.

  Акредитація ЗМІ за телефоном: (093) 672 68 86.

  Адреса:  м. Київ, Інститут міжнародних відносин, вул. Мельникова, 36/1.