• In English
 • 15 грудня відбудеться круглий стіл щодо розроблення Містобудівного кодексу України
  опубліковано 14 грудня 2017

  15
  грудня

  10:00

  11:00

  п’ятниця
  м. Київ, вул. В.Житомирська, 9

  15 грудня у Мінрегіоні під головуванням заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Лева Парцхаладзе та за участю представників Федерального міністерства довкілля, охорони природи, будівництва і безпеки ядерних реакторів Німеччини відбудеться круглий стіл, на якому обговорять досвід ФРН у розробленні Будівельного кодексу Німеччини.

  Участь у заході також візьмуть представники Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ, Міністерства екології та природних ресурсів, Державної архітектурно-будівельної інспекції, BRDO, Асоціації міст України, Національної спілки архітекторів України, Будівельної палати України, Конфедерації будівельників України, науково-дослідних інститутів, громадських  організацій, а також фахівці у галузі будівництва та архітектури, експерти та ЗМІ.

  Місце проведення заходу: м. Київ, вул. В.Житомирська, 9, 4-й поверх (Велика зала Мінрегіону).

  Початок заходу: 10:00.

  Реєстрація учасників за тел.: (044) 284-05-94 або електронною поштою KhodakovskaAH@minregion.gov.ua.

  Акредитація ЗМІ є обов’язковою та здійснюється до 18:00 14 грудня за телефоном ‎(044) 590-47-96 або електронною поштою press@minregion.gov.ua. Обов’язково треба мати при собі журналістське посвідчення.