• In English
 • 15 червня відбудеться презентація “Помічника підприємця” та посібника “Легкі перевірки: порадник для бізнесу”
  Державна регуляторна служба України, опубліковано 10 червня 2020

  15
  червня

  13:30

  14:30

  понеділок

  У понеділок, 15 червня, о 13:30 в приміщенні УКМЦ (вул. Хрещатик, 2) відбудеться онлайн-презентація безкоштовних інструментів для бізнесу, розроблених Офісом ефективного регулювання BRDO та EasyBusiness у співпраці з Державною регуляторною службою України за підтримки програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України”, які допоможуть підприємцям підготуватись та “пережити” державні перевірки.

  “Помічник підприємця” та посібник “Легкі перевірки: порадник для бізнесу” дозволить користувачу слідкувати за календарем державних перевірок його бізнесу, оцінити ступінь ризику свого підприємства, дізнатись, які документи йому підготувати та вимоги виконати, аби успішно пройти перевірку контролюючих органів, та як поскаржитись на порушення з боку інспекторів.

  У презентації візьмуть участь:

  Дмитро Романович, заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України (TBC),

  Олег Мірошниченко, т.в.о. Голови Державної регуляторної служби України,

  Любомир Чорній, керівник напряму з покращення бізнес-клімату програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України”,

  народні депутати України, представники об’єднань підприємців та громадськість.

  Зареєструватись на подію: https://inspections.gov.ua/ready4/

  Довідково

  Підприємці в Україні часто з острахом чекають на перевірки контролюючих органів. Невеликий бізнес не завжди має можливість отримувати фахову юридичну допомогу до, під час та після інспекцій. Саме тому Офіс ефективного регулювання BRDO та EasyBusiness у співпраці з Державною регуляторною службою України за підтримки програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України” розробили безкоштовні онлайн-інструменти, які допоможуть малому та середньому бізнесу щонайкраще підготуватись до перевірок та дізнатись, як захистити свої права.