• In English
 • 15 червня - проведення засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

  15
  червня

  10:00

  12:00

  вівторок

  15 червня 2021 року – проведення засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби.

  Час початку проведення засідання – 10:00 год.

  Місце проведення – НАДС, каб. 327, вул. Прорізна, 15, м. Київ.


  Проект

   

  Порядок денний

  засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

   

  1. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади державного секретаря Міністерства захисту довкілля та природніх ресурсів України етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи, ситуаційних завдань.

  2. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади державного секретаря Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України та обговорення її результатів.

  3. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади державного секретаря Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України.

  4. Визначення кандидатур на зайняття посади державного секретаря Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  5. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади державного секретаря Міністерства освіти і науки України етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи, ситуаційних завдань.

  6. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади державного секретаря Міністерства освіти і науки України та обговорення її результатів.

  7. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади державного секретаря Міністерства освіти і науки України.

  8. Визначення кандидатур на зайняття посади державного секретаря Міністерства освіти і науки України, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  9. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади заступника Керівника Секретаріату Центральної виборчої комісії етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  10. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади заступника Керівника Секретаріату Центральної виборчої комісії та обговорення її результатів.

  11. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади заступника Керівника Секретаріату Центральної виборчої комісії.

  12. Визначення кандидатур на зайняття посади заступника Керівника Секретаріату Центральної виборчої комісії, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  13. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади першого заступника Голови Державного агентства автомобільних доріг України етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  14. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади першого заступника Голови Державного агентства автомобільних доріг України та обговорення її результатів.

  15. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади першого заступника Голови Державного агентства автомобільних доріг України.

  16. Визначення кандидатур на зайняття посади першого заступника Голови Державного агентства автомобільних доріг України, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  17. Різне.