• In English
 • 12 червня – нагородження почесних донорів крові до Всесвітнього дня донора DonorUA AWARDS 2021
  Міністерство охорони здоров'я України, опубліковано 11 червня 2021

  12
  червня

  15:00

  16:00

  субота

  12 червня о 15:00 громадська організація «Всеукраїнська асоціація донорів України» проведе щорічну церемонію нагородження заслужених, почесних, регулярних донорів і донорів-амбасадорів за версією ДонорUA - DonorUA AWARDS.

  Під час заходу відбудеться привітання та нагородження людей, які вже понад 6 років здають кров та рятують людські життя і користуються найбільшою волонтерською платформою ДонорUA.

  Захід присвячений Всесвітньому дню донора крові, що відзначається щороку 14 червня. Цьогорічна тема: «Здайте кров. Нехай у світі пульсує життя».

  Спікери та учасники церемонії: 

  • Віктор Ляшко, Міністр охорони здоров’я України;
  • Ольга Стефанишина, народний депутат України (фракція «Голос»), член комітету ВРУ з питань здоров‘я нації, медичної допомоги та медичного страхування;
  • Др. Мухаммед Фарук, керівник напрямку розвитку системи крові в Україні від ЄС.

  Місце проведення: готель Park Inn By Radisson Kyiv Troyitska за адресою вул. Велика Васильківська, 55.

  Додатково

  Рішення про проведення Всесвітнього дня донора прийняли в травні 2004 року на сесії Всесвітньої асамблеї охорони здоров'я в Женеві. Відзначають у день народження Карла Ландштейнера – австрійського лікаря й імунолога, нобелівського лауреата, який відкрив групи крові. Мета дня – підвищення обізнаності населення про необхідність безпечної крові та її компонентів.