• In English
 • 15-16 травня в Києві пройдуть Національні змагання «Ігри воїнів» (Warrior Games)

  15
  травня

  09:00

  субота
  16
  травня

  18:00

  неділя

  В суботу, 15 травня, в Києві на центральному стадіоні Деснянського району відбудуться Національні змагання «Ігри воїнів» (Warrior Games). Це найбільші змагання серед військовослужбовців та ветеранів, які отримали травми, поранення та захворювання в результаті виконання службового обов’язку в зоні бойових дій.

  За результатами змагань буде сформована Національна збірна України з 40 учасників бойових дій, яка вперше представить нашу країну на міжнародних змаганнях Warrior Games у вересні 2021 року в Орландо (США), в яких візьме участь більше 500 учасників бойових дій з 8 країн світу (США, Великобританія, Канада, Австралія, Нідерланди, Грузія, Данія, Україна).

  Національні відбори пройдуть у рамках фестивалю «Звитяга нескорених»: більше 260 ветеранів та військовослужбовців зареєструвалися на змагання в 11 адаптивних видах спорту: стрільбі з лука, гольфу, кульовій стрільбі, легкій атлетиці, велоспорті, плаванні, веслуванні на тренажерах, баскетболі на візках, регбі на візках, пауерліфтингу, волейболі сидячи.

  У відкритті змагань візьмуть участь представники міністерства та відомств, а також інші офіційні особи.


  Розклад Національних відборів до збірної «Ігри воїнів» - за посиланням.

  Акредитація ЗМІтриває до 20:00 14 травня за номером: 067-378-21-51 або за адресою: s.sudak@stratcomua.orgКонтактна особа: Судак Світлана.

   Детальніше – на сайті Мінветеранів.