• In English
 • 14 червня - засідання експертної комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти з визначення порогу «склав/не склав»
  Міністерство освіти і науки України, опубліковано 13 червня 2018

  14
  червня

  14:33

  14:39

  четвер
  м. Київ, проспект Перемоги, 10

  14 червня в МОН відбудеться засідання експертної комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти з визначення порогу «склав/не склав».

  Початок: об 11:00

  Адреса: м. Київ, проспект Перемоги, 10 (зала засідання колегії МОН)

  Акредитація ЗМІ: до 10.00 14 червня за телефоном (044) 486-09-62 або через гугл-форму.

  На засіданні буде встановлено поріг «склав/не склав» з української мови і літератури, іспанської, німецької, французької, англійської мов, математики, біології.

  Поріг «склав/не склав» – це мінімальна кількість тестових балів, яку за виконання сертифікаційної роботи має набрати учасник, щоб скласти зовнішнє незалежне оцінювання та мати можливість брати участь у конкурсному відборі до закладів вищої освіти України.

  До складу експертної комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти входять фахівці з числа працівників Міністерства освіти і науки, Національної академії наук, Національної академії педагогічних наук, Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти, закладів освіти та інших установ і організацій. Ознайомитися зі складом комісії можна за посиланням.