• In English
 • 14 червня Іванна Климпуш-Цинцадзе візьме участь у заході щодо оголошення переможців грантів Фонду «Захисники України»
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 13 червня 2018

  14
  червня

  10:30

  12:30

  четвер
  м. Київ, Хрещатик, 2

  14 червня 2018 р. о 10:30 в Українському кризовому медіа-центрі (м. Київ, Хрещатик, 2) Конґрес Українців Канади та Канадсько-Українська Фундація назвуть успішних отримувачів грантів від Фонду «Захисники України», спрямованих на підтримку поранених ветеранів АТО та їхніх родин.

   У заході візьме участь Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе.

  Довідково

  Фонд «Захисники України» було створено завдяки підтримці жертводавців та учасників організованої Конґресом Українців Канади гала-вечірки на честь української збірної Ігор Нескорених (Invictus) 22 вересня 2017 року, яку, окрім самої команди, відвідали Президент України Петро Порошенко, Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо, десятки міністрів та інших посадовців із Канади та України, а також кількасот гостей. Під час заходу було зібрано суму $100,000, яку буде розподілено між проектами-переможцями, котрі є найбільш доречними й благотворними саме для поранених солдатів і ветеранів України. Загалом було подано та розглянуто понад 80 проектів.

  За додатковою інформацією просимо звертатися до Оксани Горбач за ел. поштою: ohorbach@invictusgames.in.ua або тел.: +38 067 404 83 56.