• In English
 • 14 березня – обговорення Національного плану з енергетики та клімату
  Міністерство економіки України, опубліковано 12 березня 2024

  14
  березня

  11:00

  12:00

  четвер

  Міністерство економіки України та Конгрес місцевих та регіональних влад при Президентові України запрошує вас взяти участь в обговоренні проекту Національного плану з енергетики та клімату (НПЕК). Захід відбудеться 14 березня об 11:00.

  Цей План є стратегічним документом, який спрямований на узгодження енергетичної та кліматичної політики для забезпечення сталого розвитку та відновлення економіки України.

  Україна, як член Енергетичного Співтовариства та країна-кандидат на вступ до ЄС, зобов'язалася розробити цей План згідно з вимогами європейського законодавства. Процес розробки НПЕКу передбачає консультації з місцевими органами влади.

  Муніципальні енергетичні плани – один із ключових інструментів для розвитку енергетики в Україні та є обов’язковою вимогою для органів місцевого самоврядування відповідно до Закону “Про енергоефективність”. Інформація про проект НПЕК сприятиме обміну думками з місцевими владами та реалізації енергоефективних заходів і зменшенню викидів парникових газів. Такий підхід підсилює важливість участі міст та громад у впровадженні конкретних енергетичних ініціатив.

  Орієнтовна тривалість заходу - до 3 годин.

  Щоб долучитися до заходу онлайн, зареєструйтеся до 15 год 13 березня за посиланням: https://bit.ly/3TtJnPf 

  Ознайомитись з проектом НПЕК можна тут: https://bit.ly/3UCP1zu.

  Ознайомитись з презентаційними матеріалами можна тут: https://bit.ly/3wMrd2r.

  Міністерство економіки України координує розробку НПЕК, до якої долучені всі ключові міністерства і відомства, спільно з незалежними експертами під егідою аналітичного центру DiXi Group та ДУ «Інститут економіки та прогнозування НАН України» за підтримки Посольства Великої Британії та Net Zero World Initiative.