• In English
  • 13 вересня - семінар «День виховання доброчесності для керівників вищої ланки: виховання доброчесності – вектор для змін»
    Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 11 вересня 2018

    13
    вересня

    09:00

    18:00

    четвер
    м. Київ, вул. Грушевського 26/1

    13 вересня о 9:00 відбудеться семінар «День виховання доброчесності для керівної ланки».

    У заході візьмуть участь:

    • Віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе
    • заступник Генерального секретаря НАТО з питань політики та політики безпеки Алехандро Альваргонсалес.

    Місце проведення: готель «Київ» (вул. Грушевського 26/1, м. Київ)

    Акредитація ЗМІ за ел.адресою m.kogut@nloukraine.org  та по телефону 067 218 63 66 (Марина Когут)

    Реєстрація з 8:00 до 8:45

     Мета семінару «День виховання доброчесності для керівної ланки» є двосторонньою. З одного боку, буде переглянута важливість доброчесності, прозорості та підзвітності в реалізації реформ з розбудови цілісності та належного управління, вагомість експертної думки в цьому питанні з боку НАТО та критична роль лідерів в імплементації цього завдання. З другого боку, завдяки цьому заходу буде посилена співпраця між інституціями, обмін досвідом та кращими практиками в напрямку запобігання корупції. Зрештою ціллю семінару є також залучення учасників, які б сприяли подальшій імплементації Програми НАТО з виховання доброчесності та запобіганню корупції, серед яких представники Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони, Кабінету Міністрів України та громадських організацій, особливо в контексті нового заповнення Анкети самоперевірки з виховання доброчесності та Процесу партнерської оцінки.

    Програма семінару.docx

    Довідково

    Головним завданням Програми є допомога сектору безпеки та оборони України у посиленні культури цілісності та забезпеченні підтримки у проведенні стійких та довготривалих реформ з запобігання корупції та належного урядування. Україна тричі брала участь у заповненні Анкети самоперевірки з виховання доброчесності та проведенні Процесу партнерської оцінки. З моменту приєднання України до Програми було надано стратегічні консультації та проведено заходи щодо зміцнення потенціалу інституціям сфери безпеки та оборони України. Маються на увазі ключові рекомендації щодо цілісності та належного урядування, які прописані у Звіті з заповнення анкети самоперевірки та Проведення партнерської оцінки 2015 року. Це також завдання, які прописані в Річній Національній Програмі, Цілі Партнерства з розвитку доброчесності в рамках Процесу Планування та Оцінки Сил, та рекомендації щодо включення дисципліни з виховання доброчесності в існуючі навчальні програми військових навчальних закладів у співпраці з Програмою НАТО з Удосконалення Військової Освіти.