• In English
 • 12 вересня - презентація результатів соціологічних досліджень щодо поінформованості громадян про європейську та євроатлантичну інтеграцію України
  опубліковано 10 вересня 2018

  12
  вересня

  15:30

  16:30

  середа

  12 вересня о 15:30 в Національному інформаційному агентстві Укрінформ (м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 8/16)  відбудеться прес-конференція, на якій будуть презентовані результати якісних соціологічних досліджень щодо поінформованості громадськості про державну політику у сфері європейської та євроатлантичної інтеграції України.

  У прес-конференції візьмуть участь Віце-прем’єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе, Голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко, експерти ГО «Центр «Соціальні індикатори».

  У липні-серпні 2018 року на замовлення Держкомтелерадіо ГО «Центр «Соціальні індикатори» досліджувала рівень обізнаності населення щодо процесів євроатлантичної та європейської інтеграції та пов’язаних з ними сподівань і пересторог. Дослідження охопило п’ять регіонів України: Центральний, Північний, Південний, Західний та Східний. Окремо було проведено вивчення громадської думки в Донецькій і Луганській областях. Фокус-групи були проведені у Львові, Ужгороді, Києві, Вінниці, Сумах, Харкові, Сєвєродонецьку, Маріуполі, Одесі. До цільових груп входили військовослужбовці, журналісти, представники освіти та культури, а також представники національних меншин.

  Дослідження проведено з метою підготовки і ефективного проведення всеукраїнських інформаційних кампаній щодо питань європейської та євроатлантичної інтеграції в рамках виконання Планів заходів щодо комунікації європейської та євроатлантичної інтеграції на 2018 рік.

  Нагадаємо, що курс України на членство в НАТО визначено на законодавчому рівні. У Законі України «Про основи національної безпеки України» пріоритетами національних інтересів України визначено інтеграцію України в європейський політичний, економічний, правовий простір з метою набуття членства в Європейському Союзі, а також інтеграцію в євроатлантичний безпековий простір з метою набуття членства в Організації Північноатлантичного договору.

  Акредитація журналістів триває до 12:00 12 вересня за тел. 278-64-52 або e/mail: pr@tvradio.gov.ua.

  Вхід представників ЗМІ здійснюватиметься за редакційними посвідченнями.