• In English
 • 13 березня - прес-конференція, присвячена успішному виступу національних команд з боротьби на чемпіонаті Європи U23
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 12 березня 2019

  13
  березня

  12:00

  13:00

  середа
  Київ, вул. Еспланадна, 42

  13 березня о 12:00 відбудеться прес-конференція за результатами чемпіонату Європи U23 зі спортивної боротьби, який проходив з 4 по 10 березня в місті Нові Сад в Сербії.

  Учасники прес-конференції:

  Микола Даневич, заступник Міністра молоді та спорту України;

  Михайло Харачура, старший тренер збірної команди з вільної боротьби;

  Ярослав Базилюк, старший тренер збірної команди з жіночої боротьби;

  Дімітрій Тімченко, старший тренер збірної команди з греко-римської боротьби, а також новоспечені чемпіони та призери Європи: чемпіон з вільної боротьби Андрій Яценко, чемпіонки Ілона Прокопевнюк та Оксана Лівач, срібна призерка Аліна Акобія та бронзовий призер з греко-римської боротьби Артур Політаєв.

  Адреса: Міністерство молоді та спорту України,  вул. Еспланадна,  42, 2 поверх, м. Київ.

  Контакти для довідки та акредитації: (044) 289 9505, (068) 240 2576.

  Довідково

  Напередодні Олімпіади в Токіо боротьба за медалі континентальних та світових першостей стає все більш запеклою. Адже вже восени на чемпіонаті світу з боротьби будуть розіграні перші олімпійські ліцензії. Чемпіонат Європи серед спортсменів до 23 років став відмінною перевіркою готовності національних команд, адже саме молода плеяда борців претендує представляти країну в Токіо у 2020 році. Всі країни учасниці привезли до Сербії своїх найперспективніших борців, тому нагороди, які здобули наші спортсмени, є настільки цінними для країни, адже дають підстави сподіватися на успішний виступ на Олімпіаді.

  Тринадцять медалей здобули вітчизняні борці на чемпіонаті Європи U23 у Сербії. Дві бронзові медалі на рахунку борців-класиків: Артура Політаєва та Владлена Козлюка. Чотири нагороди здобули борці вільного стилю – Андрій Яценко став чемпіоном, Юрій Ідзінський та Василь Сова – віце-чемпіони, а Адлан Батаєв – бронзовий призер. Найбільше медалей завоювали наші дівчата: Ілона Прокопевнюк та Оксана Лівач – золото, Ангеліна Лисак, Христина Береза та  Аліна Акобія завоювали срібло, Аліна Рудницька та Єлізавета Тіскарьова – принесли команді бронзу.

  Жіноча команда посіла друге загальнокомандне місце, а борці-вільники стали третіми в загальному заліку, а представники греко-римської боротьби – п'яті.