• In English
 • 12 березня в Мінприроди відбудеться церемонія передачі нових автомобілів національним природним паркам України

  12
  березня

  11:00

  12:00

  вівторок
  вул. Василя Липківського, 35, м. Київ

  У вівторок, 12 березня 2019 року в Міністерстві екології та природних ресурсів України відбудеться церемонія передачі нових автомобілів національним природним паркам України.

  Під час заходу Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак вручить ключі від автомобілів марки Рено Дастер 20-м об’єктам природно-заповідного фонду України, які з часу створення не були забезпечені транспортними засобами.

  Придбані за державні кошти автомобілі спeціально обладнані для використання в складних умовах і призначені для покращення роботи служби державної охорони установ ПЗФ Мінприроди, яка наразі забезпечена транспортом лише на 35% від необхідного обсягу.

  Придбані автомобілі в рази підвищать ефективність реагування на виникнення надзвичайних ситуацій (пожеж, незаконних рубок, забруднення територій, створення стихійних сміттєзвалищ, браконьєрства) та інших порушень природоохоронного законодавства.

  Це - пeрша цeнтралізована закупівля спeцавтомобілів установам природно-заповідного фонду Мінприроди за останні 6 років

  Місце проведення: м. Київ, вхід в приміщення Міністерства екології та природних ресурсів України (вул. Василя Липківського, 35).

  Початок: 11.00.

  Акредитація ЗМІ за телефоном: (044) 206 31 01 або (097) 54 54 514.