• In English
 • 11 липня — круглий стіл «Як захистити права інвесторів-громадян у будівництві?»
  опубліковано 10 липня 2018

  11
  липня

  16:30

  18:00

  середа
  вул. В.Житомирська, 9, м. Київ

  11 липня о 16:30 у Мінрегіоні відбудеться круглий стіл на тему «Як захистити права інвесторів-громадян у будівництві?» На заході будуть обговорюватися проблемні питання, які має вирішити майбутній законопроект та які розміщені за посиланням.

  Участь у круглому столі візьмуть заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Лев Парцхаладзе та представники Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Державної іпотечної установи, Державної архітектурно-будівельної інспекції, Американської торгівельної палати в Україні, Європейської Бізнес Асоціації, Офісу ефективного регулювання (BRDO), Асоціації міст України, Конфедерації будівельників України, Будівельної палати України, фахівці у галузі будівництва, експерти, представники регіональної влади, бізнесу, будівельних організацій, громадськості та ЗМІ.

  Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України активізувало роботу зі створення дієвого законопроекту щодо захисту постраждалих інвесторів при будівництві житла, який, у першу чергу, захистить права і законні інтереси таких громадян, а також сприятиме завершенню будівництва. Таким чином, може бути вирішена тривала проблема довгобудів та унеможливлене виникнення подібних ситуацій в майбутньому.

  Місце проведення заходу: Велика зала Мінрегіону, 4-й поверх, вул. В.Житомирська, 9, м. Київ.

  Початок заходу: 16:30.

  Реєстрація учасників за тел: (044) 284-05-65 або поштою KanishynaLM@minregion.gov.ua.

  Акредитація представників ЗМІ за тел: ‎(044) 590-47-92 або поштою press@minregion.gov.ua до 11 липня 14:00. Обов’язково треба мати при собі журналістське посвідчення.