• In English
 • 1 червня відбудеться загальнодержавний День відкритих дверей закладів вищої освіти, на базі яких створено освітні центри «Донбас-Україна» та «Крим-Україна»

  01
  червня

  12:00

  14:00

  п’ятниця

  1 червня 2018 року відбудеться загальнодержавний День відкритих дверей закладів вищої освіти, на базі яких створені освітні центри «Донбас-Україна» та «Крим-Україна» і якими передбачено спрощений порядок вступу для випускників з тимчасово окупованих територій Донецької і Луганської областей та Криму.

  Заходи відбудуться за сприяння Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України та Міністерства освіти і науки України, в яких візьме участь керівництво цих відомств та будуть презентовані понад 70 українських університетів.

  З переліком відповідних закладів вищої освіти та порядком вступу до них можна ознайомитися за посиланням: https://mon.gov.ua/ua/zhitelyam-donbasu-ta-krimu/studentam/osvitni-centri/osvitni-centri-krim-ukrayina.

  Запрошуються випускники з тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу та їх батьки відвідати інформаційні заходи, які розпочнуться 1 червня о 12:00 год. за адресами:

  м. Маріуполь, Донецька обл.,

  ПК «Металургів»,

  проспект Металургів, 150


  м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.,

  Cхідноукраїнський національний університет ім. Володимира Даля,

  проспект Центральний, 59


  м. Херсон, Херсонська обл.,

  Херсонський державний університет,

  вул. Університетська, 27