• In English
 • 1 червня відбудеться турнір з рукопашного бою за Кубок Президента України
  Міністерство оборони України, опубліковано 31 травня 2018

  01
  червня

  11:00

  15:00

  п'ятниця

  1 червня об 11.00 в Палаці спорту відбудеться турнір з рукопашного бою на «Кубок Президента України» серед Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів та рятувальних служб.

  У турнірі візьмуть участь команди Управління державної охорони України, Збройних Сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Національної поліції України (спецпідрозділ «Корд»), Головного Управління розвідки України, Державної фіскальної служби України, Служби зовнішньої розвідки України, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, Державної служби з надзвичайних ситуацій України, Національного антикорупційного бюро України, Державної кримінально-виконавчої служби України та інші. Члени команд – діючі представники силових структур − безпосередні учасники антитерористичної операції на сході країни.

  На турнірі передбачається присутність Президента України, керівників військових та правоохоронних підрозділів, а також відомих спортсменів.

  Організатори − Управління державної охорони України, Міністерство молоді та спорту України та Всеукраїнська федерація рукопашного бою.

  Акредитація ОБОВ’ЯЗКОВА і триватиме до 16:00 31 травня 2018 року. 

   

  Для акредитації просимо надіслати на електронну адресу presscenter@do.gov.ua наступну інформацію:

  1. Прізвище, ім'я та по-батькові

  2. Назва ЗМІ

  3. Посада

  4.Телефон

  5. Копія паспорта (1-ша сторінка)

  6. Копія редакційного посвідчення

  За додатковою інформацією просимо звертатися за телефонами:  (044) 281-25-18; (063) 433-77-29; (068) 790-48-48.

  Збір акредитованих представників ЗМІ 1 червня о 10:00 за адресою: м. Київ, Спортивна площа, 1, Палац спорту.