• In English
 • Стадник Роксолана Ігорівна

  Стадник Роксолана
  Ігорівна
  В. о. директора Департаменту інформації та взаємодії з громадськістю

  Народилася у 1981 році.

  Освіта вища, у 2004 р. закінчила Київський національний університет імені Тараса Шевченка, отримала кваліфікацію магістра права.

  Жовтень 2006 – травень 2010 року – керівник Управління взаємодії зі ЗМІ та зв’язків з громадськістю Міністерства економіки України;

  Навчання в рамках Шведського агентства міжнародного розвитку Sida, «Діалог влади та громадськості», березень 2008 року (м. Брюссель, Бельгія )

  2008 рік - випускниця Української школи політичних студій (Київ, Страсбург).

  Навчання в рамках програми International Visitour Leadership Program Державного Департаменту США (штат Вашингтон, Чикаго, Аризона), програми «Молоді управлінці українського Уряду 2014» (Програмне бюро GIZ, Київ, Берлін).

  З травня 2011 р. працює заступником директора Департаменту інформації та комунікацій з громадськістю‚ начальником Управління забезпечення доступу до публічної інформації Секретаріату Кабінету Міністрів України.

  Навчання в рамках програми «Доступу до інформації», липень 2012, Болгарія м. Софія

  З 21 липня 2017 року виконує обов’язки директора Департаменту інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату.

  У липні 2018 року отримала диплом кандидата юридичних наук (phd - доктора філософії).

  З 2018 року лектор у Академії лідерства України (УАЛ).

  З грудня 2019 року виконує обов’язки директора Департаменту інформації та взаємодії з громадськістю Секретаріату.

  Нагороджена почесними грамотами Кабінету Міністрів України та двічі відзначена подякою Прем’єр-міністра України.

  Має 3-й ранг державного службовця.

  Понад 30 публікацій.

  Співавтор книг «Свобода інформації в Україні та світі. Теорія та практика» (2015); «Органи виконавчої влади України як розпорядники публічної інформації: теоретико-правові та практичні питання» (2018).

  Участь та організація понад 70 семінарів, конференцій, круглих столів, тренінгів з питань урядових комунікацій та забезпечення доступу до публічної інформації; організація та участь в урядовій комунікаційній платформі «Єдиний голос».

  В рамках «Комісії з популяризації України у світі» при Міністерстві інформаційної політики брала участь у розробці та реалізації національного бренда України Ukraine NOW, який у серпні 2018 року приніс міжнародну нагороду Україні RED DOT, у березні 2019 X-RE, у грудні 2019 дві нагороди EFFIA AWARDS Ukraine.

  Контактна інформація:

  Тел.: (044) 256-75-39

  Е-mail: stadnykr@kmu.gov.ua