• In English
 • Зведені загони рятувальників вирушили на допомогу областям Карпатського регіону, що найбільше постраждали від негоди
  Державна служба України з надзвичайних ситуацій, опубліковано 25 червня 2020 року о 11:01

  Зведені загони рятувальників Волині, Рівненщини, Чернівецької областей та 2 Спеціального центру швидкого реагування м. Дрогобич вже допомагають колегам з Прикарпаття та Буковини долати наслідки негоди.

  Так, до складу зведеного загону Волинської області увійшли сили і засоби аварійно-рятувального загону спеціального призначення, 1-го державного пожежно-рятувального загону, Ковельського міськрайонного відділу, 3-ї державної пожежно-рятувальної частини, 6-ї державної пожежно-рятувальної частини Управління ДСНС України у Волинській області. 26 чоловік особового складу забезпечені медичними аптечками, робочим одягом, костюмами, рятувальними жилетами та взуттям для роботи на підтоплених територіях, а також продуктами харчування з розрахунку на 3 доби. Техніка та спеціальні засоби, а саме: 3 одиниці техніки, 6 мотопомп, 2 плавзасоби та 2 дизель-генератори, перевірені на справність та повністю укомплектовані для виконання завдань за призначенням з ліквідації наслідків негоди.

  Зведений загін міста Дрогобич вже залучений до робіт по розчищенню місцевої дороги та русла потічка в смт. Ланчин Надвірнянського ряйону Івано-Франківської області.

  У свою чергу, зведений загін Управління ДСНС України у Чернівецькій області спільно з працівниками Басейнового управління водних ресурсів річок Прут та Сірет і місцевим населенням продовжують роботи з укріплення пошкоджених та підмитих дамб у с. Банилів Вижницького району, шляхом збільшення тіла дамби.

  З Рівненщини допомагати Карпатському регіону вирушили 25 рятувальників та 6 одиниць техніки.

  Також в в готовність приведено сили та засоби Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Ромни Сумської області).