• In English
 • Зроби свій освітній заклад енергоефективним: оголошені результати конкурсу проектів з різних громад
  Міністерство розвитку громад та територій України, опубліковано 19 жовтня 2021 року о 13:00

  Визначено переможців конкурсу «Мій заклад професійно-технічної освіти будує енергоефективну Україну!», який проводився у межах проекту GIZ «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС з енергоефективності в Україні». Про це повідомив Генеральний директор Директорату енергоефективності Мінрегіону Дмитро Петрунін.

  «Проведення таких конкурсів дає студентам можливість отримати навички у сфері енергоменеджменту, аудиту й моніторингу. Це стимул до професійного самовдосконалення завдяки дослідженню кращих практик у сфері енергоефективного будівництва», – зауважив Дмитро Петрунін.

  Переможцями у номінаціях визначено:

  • «Зроби свій навчальний заклад енергоефективним!» – ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» (м. Харків);
  • «Зроби свою професію популярною!» – ДНЗ «Одеський професійний ліцей будівництва та архітектури»;
  • «Найкращий заклад професійно-технічної освіти» – ДНЗ «Вище професійне училище №7 (м. Кременчук).

  Зазначимо, у конкурсі взяли участь студенти та співробітники закладів професійно-технічної освіти, які навчаються або працюють за напрямками енергоефективного будівництва. Від кожного закладу – по 2 команди. Всього було подано 50 проєктів з різних громад.

  Конкурс тривав протягом вересня-жовтня. Його проводила ГО «Школа енергоефективності» у рамках проекту GIZ «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС з енергоефективності в Україні».

  Нагадаємо, раніше Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов наголосив, що енергоефективність будівель – потужний рушій національної економіки.