• In English
 • Жінки та чоловіки в Україні мають користуватися однаковими правами і можливостями, - Дмитро Кулеба на нараді щодо гендерної політики
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 19 вересня 2019 року о 18:02

  Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба провів розширену зустріч з обговорення пріоритетних напрямків державної політики гендерної рівності.

  У заході взяли участь представники міжнародних організацій, дипломатичних місій, проектів та фондів, а також Урядовий уповноважений з питань гендерної політики Катерина Левченко і  заступники міністрів.

  Дмитро Кулеба зазначив у своєму виступі,  що сфера гендерної політики дуже широка – вона охоплює всі 17 цілей сталого розвитку ООН та впливає на всі аспекти життя. Саме Віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України відповідає в Уряді за розробку та реалізацію державної гендерної політики.

  Віце-прем’єр подякував партнерам за допомогу та підтримку, яка дозволила зробити великий крок вперед на шляху формування гендерної культури в українському суспільстві та досягнення цілей сталого розвитку. 

  «Ми будемо продовжувати працювати разом у цьому напрямку. Гендерна рівність суттєво пов'язана зі сталим розвитком і є життєво важливою для реалізації прав людини», – зазначив Дмитро Кулеба.

  Представники міністерств та міжнародних партнерів обговорили низку наявних проектів та нові ідеї для покращення співпраці в напрямі рівності чоловіків та жінок.

  Жінки та чоловіки в Україні мають користуватися однаковими правами і можливостями, - Дмитро Кулеба на нараді щодо гендерної політики Жінки та чоловіки в Україні мають користуватися однаковими правами і можливостями, - Дмитро Кулеба на нараді щодо гендерної політики Жінки та чоловіки в Україні мають користуватися однаковими правами і можливостями, - Дмитро Кулеба на нараді щодо гендерної політики Жінки та чоловіки в Україні мають користуватися однаковими правами і можливостями, - Дмитро Кулеба на нараді щодо гендерної політики