• In English
 • Землевпорядною службою Луганщини з початку 2019 року зареєстровано 1 908 земельних ділянок

  З початку нинішнього року державними кадастровими реєстраторами Головного управління Держгеокадастру у Луганській області зареєстровано 1 908 земельних ділянок, надано 376 відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягів, внесено 10 змін до відомостей Державного земельного кадастру про земельні ділянки та надано 170 довідок, що містять узагальнену інформацію про землі (території) за формою, встановленою Порядком ведення Державного земельного кадастру та внесено 12 відомостей про землі в межах територій адміністративно-територіальних одиниць.

  На Луганщині переважна кількість звернень щодо ведення Державного земельного кадастру стосуються надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягів про земельні ділянки. Найбільше таких заявок сформовано на території Сватівського (67) та Новоайдарського (54) районів.

  За цей період на території Луганської області надано 3 319 витягів з кадастрової системи про земельну ділянку, заявки на які сформовано в електронному вигляді через Публічну кадастрову карту. Найбільше таких заяв сформовано по земельних ділянках, розташованих на території Сватівського (789), Станично-Луганського (446), Попаснянського (344) районів Луганщини.

  З метою виправлення помилок у Державному земельному кадастрі та перенесення відомостей з Державного реєстру земель до Державного земельного кадастру, державними кадастровими реєстраторами Луганської області опрацьовано 883 ділянки.

  Довідково

  Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами центрів на офіційному сайті Держгеокадастру.