• In English
 • Землевпорядники Житомирщини з початку року надали громадянам майже 196 тис. адміністративних послуг

  Упродовж січня-жовтня 2018 року фахівці землевпорядної служби Житомирщини надали громадянам 195 802 адміністративні послуги.

  Із загальної кількості 161 958 (83%) адмінпослуг громадяни отримали безкоштовно. За 33 844 (17%) платних адмінпослуг землевпорядники Житомирщини перерахували до місцевих бюджетів регіону кошти в сумі 3,11 млн гривень.

  Серед безоплатних адміністративних послуг найбільш запитуваними залишаються послуги з державної реєстрації земельної ділянки (51 728), а також надання витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку на підтвердження державної реєстрації земельної ділянки (50 439).

  З числа адмінпослуг, що потребують оплати, найбільші надходження – 2,52 млн грн – бюджети отримали за послуги з надання витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Державні кадастрові реєстратори Житомирщини видали 28 607 таких документів.

  Довідково

  Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАП на офіційному сайті Держгеокадастру.