• In English
 • Землевпорядники Запорізької області з початку року зареєстрували більше 14 тис. земельних ділянок

  Від початку 2020 року кадастрові реєстратори землевпорядної служби Запорізької області зареєстрували 14 061 земельну ділянку.

  Найбільше наділів зареєстровано у Токмацькому (4 083), Бердянському (975), Вільнянському (892), Мелітопольському (831) районах Запорізької області.

  Ведення Державного земельного кадастру є одним з найважливіших напрямів діяльності Держгеокадастру. Надання витягу з Державного земельного кадастру та реєстрацію земельної ділянки можна назвати найпопулярнішими послугами сфери земельних відносин на сьогодні.

  Загалом з початку року на Запоріжжі видано 7 703 витяги з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Найбільше – у Запорізькому районі та м. Запоріжжі (1 007), Якимівському (750), Оріхівському (644), Мелітопольському (595) районах області.

  Довідково

  Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами центрів на офіційному сайті Держгеокадастру.