• In English
  • Землевпорядна служба Черкащини видала понад 100 тис. витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки

    За п’ять місяців 2019 року фахівці Головного управління Держгеокадастру в Черкаській області видали 114 239 витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки. Найбільше таких документів видано щодо земельних ділянок, які розташовані на території Чорнобаївського (18 008), Черкаського (12 179) і Маньківського (9 981) районів Черкащини.

    Від загальної кількості 78,2% (89 309) витягів видано на підставі заяв, сформованих онлайн через Публічну кадастрову карту, та 24 930 витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки – через Центри надання адміністративних послуг.

    Довідково

    Нормативну грошову оцінку земельних ділянок здійснюють для визначення розміру земельного податку, державного мита при міні, спадкуванні й даруванні земельних ділянок, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, втрат сільськогосподарського й лісогосподарського виробництв, вартості земельних ділянок площею понад 50 гектарів для розміщення відкритих спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд, а також під час розробки показників і механізмів економічного стимулювання.