• In English
 • Збірна України «Ігор Нескорених» 2018 року прямує до Сіднея
  Міністерство оборони України, опубліковано 17 жовтня 2018 року о 12:50

  Сьогодні, 17 жовтня, на шляху до Сіднея для участі в «Іграх Нескорених» українську спортивну делегацію, очолювану заступником Міністра оборони України з питань європейської інтеграції генерал-лейтенантом Анатолієм Петренком, в Дубаї привітали друзі з Об’єднаних Арабських Еміратів.

  Іноземні друзі побажали учасникам Національної збірної України «Ігри Нескорених» («Invictus Games») гідно представити свою державу на спортивних змаганнях.

  Нагадаємо, що на змаганнях у Сіднеї, які відбудуться 20-27 жовтня, Україна змагатиметься у шести спортивних дисциплінах:

  1. Легка атлетика (біг, штовхання ядра, метання диска, стрибки в довжину).

  2. Плавання (запливи на 50 і 100 м вільним стилем, брасом та на спині).

  3. Веслування на тренажері (1-хвилинний спринт та 4-хвилинна витривалість).

  4. Велоспорт на шосе.

  5. Стрільба з лука.

  6. Пауерліфтинг.

  Довідково

  Слово Invictus означає «незламний» або «нескорений» і уособлює стійкість чоловіків та жінок, які зазнали серйозних поранень, однак знайшли в собі сили до нових звершень. Перші Ігри відбулися 2014 року в Лондоні та стали яскравим свідченням того, на що здатні військові, які захищають свою країну, і наскільки незламною є їхня воля до життя. У 2016 році успіх лондонських змагань повторили Ігри в Орландо, 2017 року Ігри пройшли в Торонто, а вже 2018 року військові спортсмени вчетверте зустрінуться в Сіднеї.

  Історія «Ігор Нескорених» в Україні розпочалася з ініціативи агенцій StratCom Ukraine та Pepelatz Production, які виступили з пропозицією участі збірної України в Invictus Games 2017 року, а згодом об’єднали навколо цієї ідеї представників Уряду та громадянського суспільства в Україні та Канаді.

  Партнери проекту: агенція НАТО з підтримки та постачання, міжнародна компанія «Crown Agents», паливний партнер проекту Shebel та інформаційний партнер телеканал СТБ.

  Організацією відбору, підготовки та забезпечення збірної «Ігор Нескорених» в Україні займаються Міністерство оборони України, Міністерство внутрішніх справ України, Адміністрація Президента України, Урядовий офіс з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Секретаріату Кабінету Міністрів України та Центр стратегічних комунікацій «StratCom Ukraine», за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Міністерства соціальної політики України, Міністерства закордонних справ, Міністерства інформаційної політики України.