• In English
  • Завершила роботу 16-та конференція міністрів Ради Європи, відповідальних за спорт, в якій Україна вперше взяла участь як повноправний член Розширеної часткової угоди про спорт
    Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 12 лютого 2021 року о 11:45


    11 лютого 2021 року завершила свою роботу 16-та конференція міністрів Ради Європи, відповідальних за спорт, в якій Україна вперше взяла участь як повноправний член Розширеної часткової угоди про спорт (EPAS).

    У зв’язку з обмеженнями в умовах пандемії, Грецьким головуванням в РЄ було прийнято рішення щодо проведення конференції в онлайн-форматі у декілька етапів з метою якнайширшого залучення спортивної спільноти держав-членів Ради Європи до обговорення важливих для сьогодення проектів документів.

    Головними темами Конференції були питання захисту прав людини у спорті та перегляд Європейської спортивної хартії. Підсумком роботи конференції стали проекти двох резолюцій: «Європейський підхід до спортивної політики: перегляд Європейської спортивної хартії» та «Права людини у спорті», які будуть остаточно затверджені на наступному засіданні Комітету міністрів Ради Європи.