• In English
 • Завдяки продовженню допомоги США у реформуванні оборонної промисловості Україна якнайшвидше вийде на рівень західних стандартів, - Іванна Климпуш-Цинцадзе у Вашингтоні
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 04 квітня 2019 року о 09:36

  Віце-прем`єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе провела у Вашингтоні зустріч з старшим радником з питань реформування українського оборонно-промислового комплексу Дональдом Вінтером.

  Сторони обговорили питання безпекової ситуації навколо України, посилення міжнародної співпраці в оборонному секторі та започаткування змін у системі закупівель озброєння та військової техніки.

   «Ми дякуємо керівництву Сполучених Штатів за особливу увагу до напряму оборонної співпраці з Україною як одного з пріоритетів стратегічного партнерства наших країн. Переконана, що завдяки продовженню допомоги США у реформуванні оборонної промисловості Україна якнайшвидше вийде на рівень західних стандартів», - зазначила Віце-прем’єр-міністр.

  Дональд Вінтер поінформував про результати свого першого ознайомчого візиту до Києва, який він здійснив у лютому. Він висловив низку ідей щодо реформування ДК «Укроборонпром», створення ефективної наглядової ради цієї державної компанії, проведення її незалежного фінансового аудиту, а також щодо розбудови сучасної державної системи визначення пріоритетних потреб в озброєнні та військовій техніці та їх подальшої закупівлі як всередині країни, так і за кордоном.

  Дональд Вінтер запевнив, що Україна цілком може розраховувати на повну експертну підтримку США у сфері оборони та безпеки.

  Завдяки продовженню допомоги США у реформуванні оборонної промисловості Україна якнайшвидше вийде на рівень західних стандартів, - Іванна Климпуш-Цинцадзе у Вашингтоні