• In English
 • Завдяки грі OGP_UChange молодь познайомилася ближче з Ініціативою “Партнерство “Відкритий Уряд” в Україні
  опубліковано 31 травня 2024 року о 14:48

  30 травня 2024 року в межах Тижня Відкритого Уряду – 2024 представники низки молодіжних громадських об'єднань, молодіжних рад та молодіжних центрів долучилися до інтерактивної гри OGP_UChange.  

  Захід у Всеукраїнському молодіжному центрі організували Секретаріат Кабінету Міністрів спільно з Мінмолодьспортом та членами Координаційної ради з впровадження Ініціативи “Партнерство “Відкритий Уряд” Олексієм Коваленком, Олесею Архипською та Олексієм Орловським за підтримки проєкту “EU4Youth: залучення та розширення можливостей молоді”, що співфінансується Європейським Союзом та урядом Федеративної Республіки Німеччина. 

  На початку заходу Державний секретар Кабінету Міністрів Олександр Ярема підкреслив, що залучення молоді до прийняття рішень – це інвестиція в майбутнє. Саме тому потрібно розвивати канали комунікації та інструменти громадської участі молоді на всіх рівнях – від національного до конкретних громад. Зокрема, в межах підготовки планів дій з впровадження Ініціативи “Партнерство “Відкритий Уряд” проводяться спеціальні заходи саме для залучення молодих людей, що дозволяє запланувати завдання, які враховують потреби молоді. 

  Вітаючи учасників, заступник Міністра молоді та спорту Андрій Чесноков також відзначив важливість компоненту відкритості та прозорості у роботі з молоддю і для молоді. Він підкреслив, що дотичність молоді до таких Ініціатив, як “Партнерство “Відкритий Уряд”, є ключовим елементом для забезпечення прозорості, підзвітності та інклюзивності в управлінні. Молоді люди привносять нові ідеї, ентузіазм та перспективи, які можуть значно покращити процес прийняття рішень та сприяти розвитку демократичних цінностей.

  Під час гри учасники у неформалізованій формі познайомилися з підходами до взаємодії та партнерства, які передбачає Ініціатива “Партнерство “Відкритий Уряд”, а також на конкретних тематичних прикладах спробували взяти участь у підготовці пропозицій молоді стосовно завдань, які могли б бути визначені у плані дій з впровадження Ініціативи.