• In English
 • Заступник Міністра закордонних справ України Сергій Кислиця провів зустріч із Головою Комітету у закордонних справах Парламенту Естонської Республіки Марком Міхкельсоном
  Міністерство закордонних справ України, опубліковано 20 вересня 2018 року о 13:02

  19 вересня 2018 року заступник Міністра закордонних справ України Сергій Кислиця провів зустріч з делегацією естонських депутатів на чолі із Головою Комітету у закордонних справах Парламенту Естонської Республіки Марком Міхкельсоном.

  Сергій Кислиця висловив вдячність Естонії за тверду політичну підтримку суверенітету і територіальної цілісності нашої держави, а головне – за вагому практичну допомогу та реалізацію низки гуманітарних проектів для громадян України.

  Марк Міхкельсон розповів про відвідання естонською делегацією територій, прилеглих до лінії розмежування на сході України, та наголосив, що мав змогу особисто переконатися щодо фактів триваючої російської агресії.

  Сторони високо оцінили рівень співпраці України та Естонії у рамках міжнародних організацій, у тому числі по лінії ООН, Ради Європи та ОБСЄ, а також їх міжпарламентських структур.

  Окремо співрозмовники обговорили пріоритетні завдання співпраці у рамках Парламентської Асамблеї Ради Європи.