• In English
 • Заступник Міністра оборони України з робочим візитом відвідала Литовську Республіку
  Міністерство оборони України, опубліковано 10 жовтня 2019 року о 18:29

  Сьогодні, 10 жовтня, в рамках робочого візиту до Вільнюса (Литовська Республіка), заступник Міністра оборони України Аліна Фролова взяла участь у семінарі високого рівня «Безпековий вимір Східного партнерства: будуємо сьогодні та дивимося в майбутнє».

  В рамках заходу відбулася зустріч заступника Міністра оборони України з Віце-міністром охорони краю Литовської Республіки Вітаутасом Умбрасасом.

  Під час зустрічі з іноземною делегацією Аліна Фролова провела огляд поточного рівня взаємодії між обома країнами та зауважила, що Україна очікує рішення щодо можливості її залучення до проектів PESCO (Постійне структуроване співробітництво).

  Зокрема, в ході перемовин заступник Міністра оборони України наголосила на прагненні оборонного відомства України збільшити активність співпраці з Литовською Республікою.

  Значну увагу в ході зустрічі також було приділено питанням гібридних загроз, які стоять перед Україною та Литвою, кібербезпеки, участі представників Збройних Сил України в міжнародних операціях з підтримки миру та безпеки під проводом ЄС та можливості України стати реципієнтом Трастового фонду з питань спільної політики безпеки і оборони, спрямованого на підтримку держав-учасниць ініціативи ЄС «Східне партнерство».