• In English
 • Заступник Міністра оборони України Олег Шевчук проінспектував розвиток військової інфраструктури на полігоні Широкий лан
  Міністерство оборони України, опубліковано 01 березня 2019 року о 14:58

  1 березня в рамках робочої поїздки до Миколаївської області заступник Міністра оборони України Олег Шевчук проінспектував процес розбудови  військової інфраструктури та будівництва гуртожитків покращеного типу для військовослужбовців-контрактників Збройних Сил України. В інспекції взяли участь заступник начальника Головного квартирно-експлуатаційного управління Збройних Сил України полковник Олександр Чергінець та представники місцевих квартирно-експлуатаційних відділів.

  На полігоні Широкий лан Олег Шевчук ознайомився зі станом будівництва бригадного табірного військового містечка та гуртожитків в рамках масштабного проекту будівництва житла поліпшеного типу для військовослужбовців-контрактників, поспілкувався з підрядниками, оглянув спортивно-оздоровчу інфраструктуру, яка створена для підготовки особового складу підрозділами Державної спеціальної служби транспорту Міноборони України.

  В ході роботи було обговорено актуальні питання щодо подальшого вдосконалення інфраструктури, графіки робіт тощо.

  Нагадаємо, що проект з будівництва 184 гуртожитків покращеного типу для військовослужбовців за контрактом є наймасштабнішим в сучасній історії Збройних Сил України. Під час будівництва відповідальні посадові особи оборонного відомства здійснюють технічний нагляд за будівництвом в порядку, встановленому чинним законодавством України.