• In English
 • Заступник Міністра оборони України генерал-лейтенант Ігор Павловський привітав захисників та мешканців Маріуполя з 240-ю річницею
  Міністерство оборони України, опубліковано 29 вересня 2018 року о 17:10

  Сьогодні, 29 вересня, перебуваючи з робочою поїздкою у місті Маріуполь, заступник Міністра оборони України генерал-лейтенант Ігор Павловський від імені керівництва Міністерства оборони України привітав захисників та мешканців міста з 240-ю річницею від дня заснування міста.

  "Сьогодні український багатонаціональний Маріуполь святкує свій 240-й день народження. Українські захисники, добровольці та волонтери, небайдужі громадяни і патріоти свого краю й нашої держави – кожен робив свій внесок у теперішнє спокійне та сповнене перспектив сьогодення Маріуполя, міста, яке вдалося вирвати із лап окупанта й буквально відбити ціною важких та непоправних втрат", – зазначив генерал-лейтенант Ігор Павловський, назвавши місто азовським форпостом, якому вдалося відстояти свою українську ідентичність.

  Він подякував всім патріотам міста та України, які в найскрутніші часи не злякалися і стали поруч із добровольцями, військовими, волонтерами на захисті міста та всієї країни.

  "Нині Збройні Сили України є навченими, забезпеченими необхідним і впевненими в своїх діях. Вони не віддадуть рідне місто нікому й ніколи, – наголосив заступник Міністра оборони України. – Ми тепер незрушні. У нас тепер є нові частини морської піхоти, а сухопутні війська й інші види військ на приморському напрямку посилені, вони готові відбити будь-які спроби противника атакувати нас з моря. Українське військо почало розвиток військово-морських баз на Азовському морі та Маріуполь теж стає одним із важливих осередків формування нового військового флоту", – відзначив він і побажав місту і містянам розвитку та реалізації сміливих проектів.

  Генерал-лейтенант Ігор Павловський нагородив відомчими нагородами та відзнаками 35 захисників Маріуполя, які на передових позиціях захищають місто на приморському напрямку. Серед нагороджених – військовослужбовці з окремих підрозділів Сухопутних військ, Військово-Морських Сил України, морської піхоти, правоохоронних органів, Національної гвардії та Прикордонної служби України та органів місцевого самоврядування.