• In English
 • Заступник Міністра оборони Анатолій Петренко ознайомився з роботою 59-го військового мобільного госпіталю у Сєвєродонецьку
  Міністерство оборони України, опубліковано 09 серпня 2018 року о 18:42

  В рамках роботи в оперативно-тактичному угрупованні «Північ», в районі проведення операції Об'єднаних сил, на чолі мобільних робочих груп Міноборони, заступник Міністра оборони з питань європейської інтеграції Анатолій Петренко ознайомився зі специфікою роботи 59-го військового мобільного госпіталю.

  Зазначимо, що 59-й військовий мобільний госпіталь надає допомогу як військовослужбовцям, так і місцевому населенню Сєвєродонецька та навколишніх населених пунктів.

  Анатолій Петренко заслухав керівника військово-медичної установи щодо повсякденної роботи колективу госпіталю та окремих питань, які потребують вирішення на рівні керівництва Міноборони.

  Заступник Міністра відвідав декількох поранених захисників України, які проходять лікування. Він вручив пораненим військовослужбовцям відзнаки Міністерства оборони, подякував за сумлінну службу та побажав скорішого одужання.

  Також він привітав лікарсько-сестринський персонал напередодні Дня незалежності України, подякував за врятовані життя, патріотизм, сумлінність в роботі та вручив відзнаки Міністерства.